Gardrops Markası ve Logosuna Yönelik Kullanım | gardrops

Gardrops Markası ve Logosuna Yönelik Kullanım

Genel Politikamız
Gardrops markası ve logosunun kullanım hakkı sadece Neo Gardrops'a aittir. Sadece Neo Gardrops tarafından izin verilmiş ve / veya Neo Gardrops ile yazılı olarak anlaşma imzalamış olan kişi ve kurumlar, Gardrops markası ve logosunu kullanabilir. Bu kılavuz, Gardrops markası ve logosuna yönelik kullanımları açıklamak amacıyla hazırlanmıştır. Öncelikle kullanım ilkelerine uymanızı rica ederiz. Belirtilen ilkelere uyulmaması durumunda üyeliğinizin askıya alınması, ürün alım ve satımınızın sınırlanması gibi yaptırımlarla karşı karşıya kalacağınızı belirtmek isteriz. Marka ve Logo Kullanımı İlkelerimiz
İzin Verilenler
Web sitenizde, listelemenizde veya reklamlarınızda Gardrops'da satış yaptığınıza ilişkin açıklamalara yer verebilirsiniz. Örneğin; "Gardrops'da satış yapıyorum.", "Sattığım bu ürünü sadece Gardrops'da bulabilirsiniz."
Sınırlamalar
Gardrops markası ve logosunun kullanımına izin verildiği durumlarda, Gardrops markasının her zaman "Gardrops" olarak kullanılması gerekmektedir.
Yasaklı Durumlar
Gardrops'dan marka ve logo kullanımı ile ilgili yazılı onay alınmadığı* sürece Gardrops ekran görüntülerini, Gardrops markası ve logosunun aşağıdaki yerlerde kullanımı yasaktır: Tanıtım materyallerinizde (Kartvizitler, broşürler, elektronik postalarınız gibi.) Web sitenizde Listelemelerinizde Eşyalarınızda (El yapımı veya değil.Örneğin; kahve kupalarınız, kaleminiz, bloknotlarınız, oyuncaklarınız.) Yukarıda belirtilen durumlar dahilinde Gardrops'a atıfta bulunmak, Gardrops marka ve logosunu kullanmak, başkalarının sizin Gardrops tarafından desteklendiğiniz veya Gardrops'un bir parçası olduğunuz izlenimini yaratabilir. Gardrops web sitesini, başka bir sitenin içine yerleştirmek yasaktır.
Gardrops Alan Adı
Gardrops kelimesinin alan adı olarak kullanım hakkı, Neo Gardrops'a aittir. "Gardrops" ve Gardrops'a benzer kelimeler kullanılarak web sitesi ismi / alan adı başvurusu yapılması ve / veya alan adının kaydettirilmesi yasaktır. Bu işlemleri gerçekleştirenler hakkında gerekli yasal müracaatlar yapılacaktır. www.Gardrops.com sitesinde, Gardrops ve Gardrops benzeri nitelikteki isimlerin alan adı olarak satışlarına ilişkin listelemelere Gardrops tarafından son verilecektir.