Bilgi tabanı | gardrops

Güven ve İade Politikası

Gardrops Güvenli Alışveriş Sistemi

Ürün eline geçene kadar paran güvende!

 • Satın almak istediğin ürünü kredi kartı,banka kartı,havale/EFT seçeneğini kullanarak alabilirsin.
 • Kargoyu teslim alman için 2 iş günü süren bulunmaktadır.
 • Kargoyu teslim aldıktan sonra üründe herhangi bir sorun var ise bunu bize bildirmek için de 2 iş günü süren bulunmaktadır. 
 • Kargoyu teslim aldıktan sonra 2 iş günü içinde bize herhangi bildirim yapmaz ve ulaşmaz isen sipariş otomatik olarak onaylanacak ve para aktarımı satıcıya gerçekleşecektir. (Şunu da unutmaman gerekir kargoyu teslim aldıktan hemen sonra da siparişin sistem tarafından onaylanabilir. Çünkü kargodan teslim almak için de 2 iş günü süren vardır. Örneğin kargonu 4. iş gününde kargodan alırsan 5. iş günü sipariş onayını sistem otomatik verebilir. Yani toplamda 4 iş günü içerisinde teslim alman ve bu sürede sorun bildirmen gerekmektedir. )
 • Para aktarımı gerçekleştikten sonra herhangi bir iade talebin maalesef ki karşılanamayacaktır.
 • Sistem alışveriş onayı vermeden önce sisteme kayıtlı mail adresinden ve sipariş numarandan mutlaka bir iade talebin olup olmadığını kontrol eder. Mail adresinden ve sipariş numarasından bir bilgiye ulaşılamaz ise siparişin sistem tarafından onaylanabilir. İade talebini mail yolu ile iletirken dikkat etmen gereken aşağıda yer alan bilgileri tarafımıza eksiksiz olarak göndermektir. 
 • Ürünün fotoğraf ile açıklamalı farkları
 • İade sabebini açıklayan detaylı açıklama
 • Ürün linki ya da ekran görüntüsü
 • Sipariş kodu


 • Bir Sorun çıkarsa paranı iade edeceğiz!
 • Satın aldığın ürün tarif edildiği gibi değilse, eksiklik varsa veya hiç eline ulaşmazsa üzülme! Paranı iade edeceğiz!
 • Eline geçen ürünü sadece beğenmediysen yada bedeni uymadıysa maalesef Gardrops iadesini kabul edemeyecektir. Ama endişelenme, satıcı onay verdiği taktirde iadeyi bize bildirerek gerçekleştirebilirsin yada onu tekrar Gardrops’ta paylaşıp satabilirsin. Unutma, senin dikkatini çektiyse, başkalarının da çekecektir!
 • Tarafımızdan onay alınmadan gerçekleşen tüm iadelerden ve kozmetik ürünlerinde yaşanan sıkıntılar Gardrops sorumluluğunda değildir. Her iade için öncelikli olarak destek ekibinden onay almalısın.Onay alınmadan gerçekleşen iadeler için alıcıdan %10 oranında komisyon ve satıcın ödeyeceği kargo ücreti kesilerek para iadesi gerçekleşmektedir.
 •  Alıcının ve satıcının dışarıdan alışveriş gerçekleştirdiği yorumlar üzerinden tespit edilmesi halinde sipariş iptal edilse dahi %10 komisyonun kesileceğini bilmelisin. Gardrops güvenli alışverişiniz sırasında çeşitli vergi ve masrafları kullanıcıları yerine ödemektedir. Bunlar: KDV, kredi kartı ücretleri, EFT/Havale ücreti, bankalar arası işlem ücretleri, reklam bedelleri, Gardrops Güvencesi için oluşturulan server ve yazılım altyapısı.. Bu komisyon satış öncesinde ve iptal sonrasında oluşan masraflar için kesilmektedir.

950 BİN ÜYENİN GARDROPS’A GÜVENMESİNİN 7 SEBEBİ

1) 950 Bin Üyemiz Yanılıyor Olamaz
Evet Gardrops ailesi 950 Bin kişi oldu. Her gün aramıza katılan 2 Binin üzerinde üyemiz ve toplamda 1 Milyonun üzerinde ürün ile Gardrops Türkiye’nin en büyük gardrobu. Eğer Gardrops bir AVM olsaydı, İstanbul’un en büyük AVM’sinden üç kat büyük olurdu.
Göz atmak isterseniz ♥ Gardrops Üyeleri 

2) Gardrops Güvenli Alışveriş Sistemi™
Alıcı ve satıcıyı %100 korumak için tasarlanmıştır. Bir ürün satın aldığında, Gardrops paranı güvende tutar. Ürünün sana ulaştığını ve satıcısı tarafından tarif edildiği gibi olduğunu onayladığında, ücreti satıcının hesabına yatırılır. 

3) Tarif ve Orjinallik Garantisi
Satın aldığın ürün tarif edildiği gibi değilse, eksiklik varsa veya hiç eline ulaşmazsa üzülme! Paran iade edilir. Örnek olarak; satıcının orijinal olduğunu belirttiği bir ürün sana ulaştığında orijinal olmadığını düşünürsen, Gardrops Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmen üzerine gerekli inceleme yapılır. Ürün orijinal değilse, satıcısına geri gönderilir ve paran iade edilir. Böylece satıcının ürünü doğru tarif etmesi garanti altına alınır. Gardrops’ta tüm açıklamalar, yazışmalar, bilgiler üyemiz tarafından silinse bile güvenlik amacıyla kayıt altında tutulur. Kozmetik ve parfüm ürünlerinin orijinalliğinden Gardrops sorumlu değildir. Detaylı Bilgi.

4) Ücretsiz İade
Satın almış olduğun ürün satıcının tarif ettiği gibi olmaması durumunda; ürün satıcısına geri gönderilir ve paran hesabına eksiksiz olarak geri aktarılır. Detaylı Bilgi.

5) Yardım Merkezi ve Kişisel Müşteri Hizmetleri
Gardrops Yardım Merkezi üyelerimizin tüm sorularına cevap vermek için hazırlanmıştır ve sürekli geliştirilir. Buraya tıklayarak olası sorularına cevap bulabilirsin. Sana özel olan soruların ve siparişlerinle ilgili konulara cevap vermek için Gardrops Kişisel Müşteri Hizmetleri Ekibi, İpek Altınel önderliğinde çalışır. Gardrops’ta her sayfanın sağ alt bölümünde yer alan “Sorunuz mu var?” bölümüne tıklayarak; önce yardım merkezine, sonra Kişisel Müşteri Hizmetleri Ekibine ulaşabilirsin. Destek taleplerin için her zaman destek@gardrops.com adresine email gönderebilirsin.

6) Tüm Sayfalarda Yeşil Kilit Web Güvenliği 
Gardrops’ta üye girişi yaptığın andan itibaren en üst seviyede internet güvenlik sistemleri ile korunursun. Teknik olarak bahsetmek gerekirse; Gardrops yeşil kilit olarak bilinen, GeoTrust 256 Bit SSL güvenlik sistemini her sayfasında kullanır.

7) Türkiye’nin En Güvenilir Ödeme Altyapısı Entegrasyonu
Gardrops birçok otorite tarafından Türkiye’nin en güvenilir ödeme altyapısı olarak gösterilen Iyzico Ödeme Sistemi’ni kullanmaktadır. Bu sayede tüm bankalar ile anlaşmalıdır. Gardrops’ta güvenle Kredi Kartı ve Bankamatik Kartı ile ödeme yapabilirsin. Kredi kartına 9 Taksit imkanından faydalanabilirsin. Ayrıca EFT/Havale ile de ödeme yapabilirsin.

ŞİMDİ BAŞLA 
Sen de kullanmadığın iyi durumdaki kıyafetlerini şimdi satabilirsin >
veya Bir birinden güzel kıyafetleri %70’e varan indirimlerle alabilirsin >