İptal İşleminde Param Ne Zaman Yatar? | gardrops

İptal İşleminde Param Ne Zaman Yatar?

Gardrops kullanım koşulları uyarınca geçerli bir sebep olmaksızın sipariş iptali yapılamamaktadır. Geçerli bir sebep olması durumunda siparişiniz henüz kargoya verilmemiş ise destek ekibimizle icanlı destek üzerinden form oluşturarak letişime geçerek sipariş iptal talebinde bulunabilirsiniz. Yalnız özellikle belirtmeliyiz ki geçerli sebepsiz iptal sağlamanız durumunda profiliniz bu durumda olumsuz olarak etkilenip (yıldız düşürme gibi ) hesabınız Gardrops tarafından süresiz olarak ta kapatılabilir. 

Gardrops üzerinden satın aldığınız ürünün iadesini sağladığınızda ödemiş olduğunuz tutar kredi kartınızla yaptığınız taksitli alışverişlerde, kredi kartınıza taksit halinde 1-3 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Ücret iadenizi bir sonraki ektrenizde görebilirsiniz. İadelerin taksitle gerçekleşmesi Gardrops ile alakalı bir durum değil bankaların çalışma prensibinden kaynaklanmaktadır.

Banka/kredi kartınızdan yapmış olduğunuz tek çekim şeklindeki ödemeler ve cüzdanınızdan yapmış olduğunuz ödemelerin iadesi ise Gardrops Cüzdanım uygulamasına sipariş iptalinizin gerçekleştiği anda sağlanmaktadır. Cüzdanınıza gerçekleşen ücret iadesini ister farklı bir alışverişinizde kullanabilir isterseniz de sisteme tanımladığınız IBAN numarasına aktarabilirsiniz. Ödemeniz cüzdanınızdan para çekme talebinde bulunmanızın ardından 3 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. İş günlerine hafta sonları ve resmi tatil günleri dahil değildir.